П.К.Љуботен

Планинарскиот дом Љуботен се реновира

Rate this item
(0 votes)

Драги наши планинари и планинарки,

почнувајќи од Сабота 08.10.2016 се до крајот на месец октомври, планинарскиот дом на Љуботен нема да работи поради реконструкција на кровот. Сите активности кои се поврзани со престој во домот, се одложуваат за месец ноември.

Од Ваша страна очекуваме разбирање и се надеваме на убаво време во текот на октомври.

Срдечно,

Тимот на ПК Љуботен 

 

Marija Matovska

Marija Matovska

E-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Add new comment